Oferta

Kompaktowe zestawy hydroforowe

Opis

Zestawy hydroforowe Hydro-Marko to kompletne urządzenia, cieszące się bardzo dużą popularnością. Ich główną zaletą jest to, że są w pełni zautomatyzowane, przez co nie wymagają ciągłej obsługi. Hydrofory przeznaczone są do pompowania wody oraz utrzymywania jej stałego ciśnienia w instalacji.

Zestaw pompowy wyposażony jest w równolegle połączone pompy zgodne z wymaganiami zamawiającego.

Budowa i wykonanie

Kolektory z króćcami przyłączeniowymi wykonane są standardowo ze stali nierdzewnych np. 1.4301, 1.4541 lub 1.4401 (wg. PN – EN10088 1).

Odgałęzienia kolektorów wykonane są za pomocą łuków 90°, które zapewniają łagodny przepływ wody oraz zapobiegają osadzaniu się zanieczyszczeń. Wszystkie spoiny na kolektorze i króćcach przyłączeniowych wykonane są metodą spawów TIG, co gwarantuje wysoką jakość uzyskiwanych połączeń.

Na kolektorze zamontowane są kołnierze, umożliwiające montaż instalacji przyłączeniowej. Konstrukcja wsporcza rurociągów wykonana jest standardowo ze stali nierdzewnych np. 1.4301, 1.4541 lub 1.4401 (wg PN – EN 10088-1).

Na przyłączu ssawnym oraz tłocznym pomp zamontowane są przepustnice odcinające. Przyłącze tłoczne posiada ponadto zawór zwrotny.

Zalety
  • woda dociera do wszystkich punktów równomiernie,

  • zestaw można wyposażyć w dodatkowe elementy,

  • maksymalnie efektywna praca,

  • kompaktowa budowa.

Zastosowanie
  • stacje uzdatniania wody,
  • stacje podnoszenia ciśnienia.
Bądźmy w kontakcie
Technologia jutra. Dostępna dziś.